• Error, no group ID set! Check your syntax!

Vem vinner La Liga 2018? Odds vinnare 2018-2019!

Vem vinner La Liga 2018? Odds vinnare 2018-2019!

Odds vem vinner La Liga 2018?

Vem vinner La Liga? Odds vinnare La Liga? Vinnare La Liga odds? Vilket lag vinner La Liga 2018/2019? La Liga 2018/19 är hetare än någonsin. Något av topplagen Real Madrid, Atlético Madrid, Sevilla, eller Barcelona förväntas vinna La Liga 2018/19. Den spanska ligan är alltid spännande och det svårt att veta vilket lag som kommer att vinna La Liga 2018/19. Sannolikheten att blir Real Madrid eller Barcelona är dock ganska stor. Även Atlético Madrid är med i fighten med de båda.. Freebet + 200 % bonus hos Unibet =>

Det är dags att kolla ingenom oddsen på La Liga 2018/2019. Vi kommer därmed se vilka lag som spelbolagen tror vinner. De flesta är överens om vilket lag som kommer att ta hem trofén men alla tycker inte likadant . Blir det Sevilla, Real Madrid, Barcelona FC eller blir det Atlético Madrid som vinner La Liga-titeln den här gången?

Odds vinnare 2018-2019

Vilket lag vinner La Liga 2018/19?

Odds vinnare La Liga? Spela på vinnare av La Liga? Spela på La Liga vinnare? Odds vem vinner La Liga? Ska vi slänga blickarna på vad vinnarodds på La Liga säger finns det två stora kandidater. Det är Real Madrid och Barcelona som är de två största favoriterna. En bit ner kommer även Atlético Madrid som varit väldigt bra under de senaste säsongerna. Frågan är dock om de kan vinna titeln detta året. Ifall du ska spela på La Liga vinnare så rekommenderas i första hand Unibet och LeoVegas. 3000 kr i bonus hos Comeon =>

EXTRA STOR BONUSEXTRA STOR BONUSSE DE SPANSKA LAGEN I CL!
+ 1500 kr i bonus+ 2000 kr i bonus399 kr /mån
1500 kr i bonus + live streaming gratis hos Unibet2000 kr i bonus hos betfairLa Liga stream via Viaplay live streaming
Hämta bonus!Hämta bonus!Beställ här!

La Liga odds vinnare 2018/2019

Odds vinnare La Liga? Tippa vinnare La Liga? Vem vinner La Liga 2019 odds? Vilka vinner La Liga 2019? Sett till oddsen som bettingbolagen bet365, Unibet, och Leo Vegas givit för en La Liga seger så är det två lag som sticker ut. Enligt spelbolagen så är det Real Madrid och Barcelona som gör upp om titeln i år. Ska man se till oddsen så är det i princip färdigt och Real Madrid eller Barca kommer att ta hem titeln denna säsong. 2000 i bonus hos betfair =>

Spelbolagen har dock inte helt räknat bort Atlético Madrid. Det konkurrerande Madrid-laget har fått modesta odds att lyckas rucka på de två La Liga-giganterna. Därefter ser det mörkt att något annat lag skall kunna ta sig före stormakterna och knipa åt sig titeln. Detta innebär inte att det är omöjligt, i Premier League fick vi förra året se en sådan saga, och det kan vara värt att satsa en slant på ett annat lag. 1000 kr riskfritt hos Betsson =>

Odds att vinna La Liga 2018

Vad är oddset på att Real Madrid, Atlético Madrid eller Barcelona skall vinna La Liga 2018/19? Vi har naturligtvis tagit reda på vad oddsen på att Barcelona, Real Madrid eller något av de övriga lagen vinner La Liga, även om chansen att något annat lag än de spanska giganterna tar hem det är väldigt liten. 1000 kr riskfritt hos Expekt =>

Odds vinnare La Liga

Odds vinnare La Liga 2018/2019

Odds vinnare La Liga? Spela på vinnare av La Liga? Vilket lag vinner La Liga 2018/19? Vill du krydda till spänningen av att se vilka som blir La Liga-mästare för säsongen 2018/2019 kan du alltid passa på att slänga in en slant på det lag du, eller spelbolagen, tror har bäst chans att vinna La Liga 2018/2019. De bästa oddsen för att tippa på La Liga ser du här nedan i tabellen. Spelbolagen menar på att det kommer bli Cristiano Ronaldo och co. som tar hem titeln det här året, men Barcelona ligger inte långt efter. Därefter är det ett stort skutt ner till Atlético Madrid på en tredjeplats i oddstabellen och därefter kommer Sevilla, långt efter.

Vinnarodds La Liga 2018/2019

Ifall du ska spela på La Liga vinnare så har du oddsen för samtliga lag i La Liga 2018/19 här nedan. Endast odds från Unibet är uppdaterade per 2018-07-13. Se de senaste La Liga-vinnaroddsen =>

Odds vinnare La Liga 2018-2019Unibetbet365MobilebetLeoVegas
FC Barcelona1,801,721,741,80
Real Madrid2,252,372,302,25
Atlético Madrid15,0015,0015,0015,00
Valencia101,00101.00126,00101,00
Sevilla151,00
151.00201,00151,00
Villarreal201,00201,00301,00201,00
Real Betis401,00
501.00751,00401,00
Athletic Club501,00501.00501,00501,00
Real Sociedad501,00501.00751,00501,00
Celta Vigo1001,001001.001001,001001,00
Eibar1501,001501.002001,001501,00
Espanyol1501.001501.002001,001501,00
Getafe1501.00
1001.001501,001501,00
Girona FC2001.002001.002501,002001,00
Levante2001,002501.002501,002001,00
Alavés2501,002501.002001,002501,00
Leganés2501,002501.002501,002501,00
Rayo Vallecano3001,001501.00–––––3001,00
Valladolid3001,002501.00–––––3001,00
Huesca4001,00
4001.005001,004001,00

La Liga odds uppdaterade 13 juli 2018. Fler La Liga odds kommer inom kort!

Odds Barcelona vinner La Liga

Odds Atlético Madrid vinner La Liga? Oddset att Atlético Madrid vinner La Liga är 15,00. Enligt nuvarande odds förväntas Barcelona vinna La Liga till oddset 1,80, medans oddsen för Real Madrid del ligger på runt 2,37. Läs mer om den spanska ligan på LFP.es

EXTRA STOR BONUSEXTRA STOR BONUSSE DE SPANSKA LAGEN I CL!
+ 1000 kr i bonus (18+, R&V)+ 2000 kr i bonus (18+, R&V)399 kr /mån
1500 kr i bonus + live streaming gratis hos Unibet2000 kr i bonus hos betfairLa Liga stream via Viaplay live streaming
Hämta bonus!Hämta bonus!Beställ här!

Läs mer om La Liga 2018/2019

Det finns mycket kring den spanska ligan. Det är en av världens bästa ligor och många letar efter allt möjligt. Det är framför allt La Liga spelschema och La Liga stream som är intressant hos många. TV-tider för La Liga och vilka som har La Liga rättigheter är även ett hett ämne. Detta då det inte alltid är klart vem som visar La Liga på TV. Det är många betting sidor med live stream och spelbolag som brukar erbjuda matcherna. Då handlar det om att man kan se och spela på de samtidigt.

Ska du lägga någon på vinnarodds La Liga finns det en hel del oddsbonusar och freebets som spelbolagen delar ut. Andra har även ett riskfritt spel till nya kunder oavsett vad man spelar på. Det går att spela på allt från handikappspel och över/under-spel att tippa på.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply